Корисна інформація / Письмо НКРЭ Украины от 09.11.2004 года №03-34-09-4939 "Относительно тарифов на электроэнергию для адвокатов и нотариальных контор"
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ
ЛИСТ
09.11.2004 N 03-34-09/4939


ВАТ "ЕК "Житомиробленерго"
Щодо тарифів на електроенергію для адвокатів та нотаріальних контор


Національна комісія регулювання електроенергетики України на Ваш запит від 29.10.2004 N 012/3752-004673 щодо сплати за спожиту електричну енергію адвокатськими та нотаріальними конторами повідомляє.

Порядок застосування тарифів на електроенергію, що відпускається населенню і населеним пунктам (далі — Порядок), затверджений постановою НКРЕ від 10.03.99 N 309 (в редакції постанови НКРЕ від 10.07.2002 N 758, встановлює тарифи на відпуск електроенергії населенню для різних індивідуальних побутових потреб у жилих будинках, квартирах, гуртожитках; для потреб особистих підсобних господарств, присадибних і садових ділянок, дач; освітлення гаражів та боксів для особистих автомобілів та човнів. До комунально-побутових потреб населення належать індивідуальні витрати електроенергії на побутове освітлення, опалення, приготування їжі, роботу електричних побутових пристроїв (пральних машин, холодильників тощо), приватної комп’ютерної та оргтехніки, санітарно-гігієнічні та культурні потреби.

Оплата електричної енергії, спожитої на будь-які інші потреби споживачів, здійснюється виходячи із рівня роздрібного тарифу на електричну енергію, який розраховують енергопостачальні компанії відповідно до закріпленого Законом України “Про електроенергетику” ринкового порядку формування. При цьому рівні тарифів не диференціюються за належністю споживачів то тієї чи іншої галузі економіки або сфери діяльності. Наявність прибутку від здійснення своєї діяльності (господарської, підприємницької, професійної тощо) споживачем також не є визначальним фактором для застосування тарифів на електричну енергію.

Член Комісії Ю.Кияшко


  Назад