Корисна інформація / Решение ВККА от 10.02.2006 года №IV/18-1.1 "О полномочиях членов ВККА на представительство в ВККА после окончания полномочий региональных КДКА"
ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 10 лютого 2006 року N IV/18-1.1


Про повноваження членів Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури на представництво у Вищій кваліфікаційній комісії адвокатури після закінчення повноважень регіональних КДКА

Вища кваліфікаційна комісія адвокатури, розглянувши питання повноваження членів Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури на представництво у Вищій кваліфікаційній комісії адвокатури після закінчення повноважень регіональних КДКА, встановила:

Строк повноважень окремих КДКА закінчується до того, як закінчиться строк повноважень Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури. Як правило, організаційні моменти, спрямовані на обрання нового складу КДКА та представників до Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури затягуються на кілька місяців. Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає, що діючі члени комісії мають право представляти свої регіони і після закінчення повноважень КДКА цих регіонів аж до формування нового складу КДКА в цих регіонах або відкликання нині діючих представників у Вищій кваліфікаційній комісії адвокатури і обрання нових. Дана позиція Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури не суперечить ст. 14 Закону України "Про адвокатуру" та вимогам Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури, оскільки п. 2 цього Положення встановлює трирічний термін повноважень комісії з дня її першого засідання. Так як строк повноважень Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури IV скликання в даному складі спливає 27.02.2007 р., то комісія вважає, що строк повноважень її членів триватиме до їх відкликання та обрання нових членів комісії регіональними КДКА, тобто до 27.02.2007 р.

Враховуючи наведене, керуючись ст. 14 Закону України "Про адвокатуру", пп. 10, 20 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вирішила:

1. Вважати чинними повноваження членів Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури на представництво у Вищій кваліфікаційній комісії адвокатури після закінчення повноважень регіональних КДКА, які представляють ці члени, аж до формування нового складу КДКА в цих регіонах або відкликання нині діючих представників у Вищій кваліфікаційній комісії адвокатури і обрання нових.

2. Про прийняте рішення повідомити регіональні КДКА.

Голова Вищої кваліфікаційної
комісії адвокатури


С. Ф. Сафулько


Надруковано:
"Адвокат",
N 2, 2006 р.


  Назад