Корисна інформація / Решение ВККА от 17.03.2006 года №IV/19-2.2 "Относительно жалобы на решение председателя Донецкой областной КДКА"
ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ


РІШЕННЯ

від 17 березня 2006 року N IV/19-2.2
Вища кваліфікаційна комісія адвокатури, розглянувши у відкритому засіданні скаргу О. С. В. на рішення голови дисциплінарної палати Донецької обласної КДКА від 26.12.2005 р. про відмову в порушенні дисциплінарного провадження щодо адвоката Г. О. Є., встановила:

О. С. В. звернувся до Донецької обласної КДКА зі скаргою на адвоката Г. О. Є. за недобросовісність, некомпетентність під час надання юридичної допомоги.

Рішенням голови дисциплінарної палати Донецької обласної КДКА від 26.12.2005 р. було відмовлено в порушенні дисциплінарної справи щодо адвоката Г. О. Є. через відсутність підстав для притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Не погоджуючись із рішенням, скаржник подав на нього скаргу до Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури.

Вивчивши матеріали справи, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає, що скарга до задоволення не підлягає з наступних підстав.

Як вбачається з зібраних матеріалів, адвокат Г. О. Є. належним чином виконував свої обов'язки, в т. ч. готував процесуальні документи (апеляційну, касаційну скарги). Дані документи підписані скаржником без будь-яких застережень. З огляду на це Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає, що скаржник погодився з текстами даних документів. Той факт, що судовими органами не були задоволені вимоги скаржника, не свідчить про допущені адвокатом порушення.

Враховуючи наведене, керуючись ст. 14 Закону України "Про адвокатуру", пп. 10, 20, 33, 38 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вирішила:

1. В задоволенні скарги О. С. В. на рішення голови дисциплінарної палати Донецької обласної КДКА від 26.12.2005 р. про відмову в порушенні дисциплінарного провадження щодо адвоката Г. О. Є. відмовити.

2. Секретарю Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити скаржника, адвоката, а матеріали справи направити до регіональної КДКА.Голова Вищої кваліфікаційної
комісії адвокатури


С. Ф. Сафулько
Надруковано:
"Адвокат",
N 3, 2006 р.


  Назад