Корисна інформація / Решение ВККА от 17.03.2006 года №IV/19-2.13 "О разрешении сдать квалификационные экзамены в любой КДКА"
ВИЩА КВАЛІФІКАЦІЙНА КОМІСІЯ АДВОКАТУРИ ПРИ КАБІНЕТІ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ


РІШЕННЯ

від 17 березня 2006 року N IV/19-2.13Вища кваліфікаційна комісія адвокатури, розглянувши у відкритому засіданні звернення Київської міської КДКА, встановила:

Київська міська КДКА висловила незгоду з рішенням Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури N IV/18-2.6 від 10.02.2006 р., яким Щ. В. С. дозволено складати іспит у КДКА м. Києва. На підтвердження своєї позиції він наводить аргументи, які є переконливо обґрунтованими.

Водночас Вища кваліфікаційна комісія адвокатури не вбачає підстав для скасування раніше прийнятого рішення щодо Щ. В. С., у зв'язку з чим слід забезпечити можливість складання останнім кваліфікаційних іспитів в іншій КДКА. Оскільки найближчою територіально до м. Запоріжжя є Дніпропетровська обласна КДКА, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає за можливе дозволити Щ. В. С. скласти іспити у цій комісії, а Дніпропетровській обласній КДКА - прийняти їх.

Враховуючи наведене, керуючись ст. 14 Закону України "Про адвокатуру", пп. 10, 20 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вирішила:

1. Враховуючи незгоду Київської міської КДКА розглядати заяву Щ. В. С. дозволити йому скласти кваліфікаційні іспити у будь-якій КДКА за його вибором, а комісії, до якої звернеться Щ. В. С., - прийняти від нього документи для складання кваліфікаційних іспитів і вирішити це питання по суті, відповідно до чинного законодавства.

2. Секретарю Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити Київську міську КДКА та Щ. В. С.Голова Вищої кваліфікаційної
комісії адвокатури


С. Ф. Сафулько
Надруковано:
"Адвокат",
N 3, 2006 р.


  Назад