Предстоящие события

Адрес электронной почты
Одесской областной коллегии адвокатов:
office@attorneys.od.ua


Архів Вісника адвокатури
У розділі "Публікації" розміщено електронну копію чергового номеру "Вісника адвокатури".Все события
 • ПРОЕКТ ГО ЦЕНТР "СОЦІАЛЬНА ДІЯ" - БЕЗ КОРДОНІВ.

  ГО Центр "Соціальна дія" Проект "Без кордонів" запрошує громадські організації, юридичні фірми та індивідуальних адвокатів до співпраці в реалізації проекту "Боротьба зі злочинами на ґрунті ненависті в Україні правовими методами", за підтримки Фундації "Пам'ять, відповідальність і майбутнє" (ЕVZ Foundation, Німеччина).

  Головна мета проекту - сприяти доступу потерпілих від злочинів на ґрунті ненависті в Україні до правосуддя. Серед завдань проекту — надання безкоштовної висококваліфікованої юридичної допомоги потерпілим від злочинів на ґрунті ненависті в усіх регіонах України.
  Злочин на ґрунті ненависті може бути визначений як будь-який злочин, зокрема проти життя, здоров'я або приватної власності, об'єкт якого був обраний через дійсний або уявний зв'язок потерпілого з групою, що характеризується спільними ознаками ідентичності, зокрема такими як "раса", дійсне чи уявне національне або етнічне походження, мова, колір шкіри, релігія, стать, вік, психічні або фізичні особливості, сексуальна орієнтація або будь-який інший аналогічний фактор

  Зацікавлені громадські організації, юридичні фірми та індивідуальні адвокати можуть стати партнерами ГО Центр "Соціальна дія" в реалізації цього проекту, взявши участь у конкурсі. Для участі у конкурсі необхідно надіслати такі документи:
  1. Мотиваційний лист, який міститиме інформацію про те, чому Ваша організація чи Ви особисто зацікавлені стати партнером ГО Центр "Соціальна дія" в реалізації проекту "Боротьба зі злочинами на ґрунті ненависті в Україні правовими методами", Ваше розуміння проблеми злочинів на ґрунті ненависті та її масштабів в Україні, а також про те, чому саме Ваша організація чи Ви особисто будете найкращим партнером у Вашому регіоні.
  2. Умови, в тому числі розмір очікуваної фінансової винагороди за юридичний супровід індивідуальних справ та бажаний порядок її сплати, а також тематичний фокус співпраці, на яких Ваша організація чи Ви особисто готові співпрацювати з ГО Центр "Соціальна дія" в реалізації проекту "Боротьба зі злочинами на ґрунті ненависті в Україні правовими методами".
  3. Резюме співробітників Вашої організації, які будуть залучені до роботи у справах за проектом "Боротьба зі злочинами на ґрунті ненависті в Україні правовими методами" (для індивідуальних адвокатів - Ваше резюме)

  Документи для участі в конкурсі слід надіслати до 10 листопада 2011 р. електронною поштою на адресу info@noborders.org.ua (зазначте "Конкурс" у темі електронного повідомлення) або листом на адресу: ГО Центр "Соціальна дія /Проект "Без кордонів"
  01001, Київ—1, а/с 480-В

  ГО Центр "Соціальна дія/ Проект "Без кордонів" зв'яжеться з громадськими організаціями, юридичними фірмами та/або індивідуальними адвокатами, які пройдуть перший етап конкурсу до 10 грудня 2011р. для узгодження детальних умов співпраці. Відібрані організації та/або приватні юристи стануть учасниками мережі спеціалістів, залучених до надання допомоги потерпілим від злочинів на ґрунті ненависті, між ними та ГО Центр "Соціальна дія/ Проект "Без кордонів" буде укладено меморандуми про партнерство і співробітництво відповідно до погоджених умов.

  В разі ідентифікації ГО Центр "Соціальна дія/ Проект "Без кордонів" або ж партнерами інцидентів, які мають ознаки злочину на ґрунті ненависті в регіоні, що охоплюється партнером, а також готовності партнера здійснювати юридичний супровід у цій справі, із відповідним партнером укладатиметься окрема угода про надання юридичних послуг, відповідно до обумовлених у меморандумі умов співпраці. Учасники мережі також отримуватимуть постійну інформаційну підтримку та інформуватимуться про можливості підвищення професійних навичок у сфері надання правової допомоги потерпілим від злочинів на ґрунті ненависті від ГО Центр "Соціальна дія/ Проект "Без кордонів".

  Детальніше про проект на сайті

  В разі виникнення питань щодо умов та деталей конкурсу просимо Вас зв'язуватися із нами електронною поштою info@noborders.org.ua або за телефоном (044) 254 5888.

Показать все темы / Показать заголовки   Перейти в архивы сайта